Zapraszamy do współpracy przy finale MASTER POLAND DJ BATTLE 2024. Organizatorem jest DJS4DJS, Dobreimprezy TV, KEYPRO MUSIC, DJ PRO współpraca Radio Party oraz XONI ON AIR.  Od stycznia 2024 do końca marca emitowane będą odcinki eliminacyjne oraz półfinał, które wyłoniły finalistów. Odcinki są transmitowane na żywo na kanale Dobreimprezy TV na Youtube oraz na profilu na Facebook Dobreimprezy TV oraz crosspostowane na profilach między innymi Dj HAZEL, DJ STAHA.

Historia projektu Master Poland Dj Battle

W 2019 roku wiosną wystartowała pilotażowa wersja MASTER POLAND DJ BATTLE i trwała do końca roku do finału, który odbył się 04.12.2019 roku. W każdym odcinku uczestnicy najpierw grali sety solo by następnie zagrać w duetach numer za numer. Pilotażową serie wygrał JOHN MELTZ drugie miejsce zajął LAMPARD a trzecie podzieliło dwóch uczestników  ANGELO DAVILA oraz FELIX OYER. Do pilotażowej serii zgłosiło się ponad 40 chętnych.

Pierwsza oficjalna edycja MASTER POLAND DJ BATTLE wystartowała 29.09.2020 roku. Przez COVID niestety nie mogła się ona odbyć terminowo. Odcinki eliminacyjne były odwoływane i przekładane na nowe terminy i trwało to do 2022 ! Ponad 70 chętnych ogólnie przez ten okres się zgłosiło, wielu zrezygnowało, wielu cierpliwie czekało na swoja kolej…. ale udało się w marcu 17.03.2022 roku zorganizować FINAŁ MASTER POLAND DJ BATTLE 2022.  Pierwsza edycję wygrał BOGAS, drugie miejsce SPLT i trzecie DEMIX nagroda publiczności NEEWBASE.

Druga edycja wystartowała w styczniu 2023 roku i zakończyła się finałem w kwietniu 2023 roku w Klubie VIVA DANCE CLUB w Zduńskiej Woli. Tytuł MASTER POLAND DJ BATTLE 2023 powędrował do pierwszej w historii kobiety Pauliny Rodak – PBOUNCE, drugie miejsce przypadło Igorowi Patraś EXATION. Nagroda widzów DOBREIMPREZY TV powędrowała do Oskara Wernike OSKAR W a wyróżnienie do Marcina Gwizdoń DEEM.

Podczas finału w jury zasiedli czołowi producenci muzyczni oraz dj`je oraz eksperci muzyczni. ( OMEN , VNALOGIC, INOX, ALCHEMIST PROJECT, DANCE 2 DISCO, HAZEL, STAHA…..) Transmisja na żywo w poprzednich edycjach miała oglądalność pond 1000 użytkowników na platformach Youtube oraz Facebook i Twitch.

W zamian organizator będzie czynnie reklamował podmiot współpracujący przy projekcie Master Poland Dj Battle 2024 Finał, na własnych platformach internetowych, mediach społecznościowych i w zaprzyjaźnionych portalach branży eventowej oraz zorganizuje transmisję, prezentacje, wywiady podczas finału poprzez emisję na platformie streamingowej Dobre Imprezy TV